Baletní soustředění aneb týden plný baletu 2018.

Baletní škola MALEX pořádá již druhým rokem soustředění TÝDEN PLNÝ BALETU, tentokrát v areálu Česká Beseda Raspenava. Opět jsme si pro Vás připravili týden plný tance a zábavy, tak neváhejte a připojte se k našemu prázdninovému dobrodružství.

V letošním roce jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek a zábavy, a pevně věříme, že týden v naší společnosti bude příjemným zpestřením letních prázdnin.

Celý taneční týden je připraven tak, abyste se naučili co nejvíce nových variací, dokonalili se v taneční technice a především se připravili na novou taneční sezónu.

Místo pobytu

Česká Beseda, Nádražní, Raspenava (cca 28 km od Liberce)
Termin 15.7-20.7.2018

Nástup a ukončení

Nástupní den pro děti je neděle. Prezence nástupu proběhne při odjezdu na hlavním vlakovém nádraží Liberec. Ukončení je pro děti v pátek. Zabalení, předání pokojů, nástup do vlaku a aut a hurá na hlavní vlakové nádraží Liberec, kde si své dětičky opět převezmete.

Doprava

VLASTNÍ nebo SPOLEČNÝ ODJEZD VLAKEM, nutné vyplnit v přihlášce. Cílová zastávka je přímo v místě Raspenavy naproti České Besedě. Kufry budou odbaveny dodávkou.Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Česka, v okrese Liberec. Rozkládá se ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, přibližně 3 až 6 km jihovýchodně od Frýdlantu. Pokud budete využívat vlastní dopravu, je nutné se předem domluvit s pořadatelem soustředění.

Převzetí dětí 15. 7. 2018 u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec (čas bude upřesněn)

Odjezd vlaku (čas bude upřesněn)

Příjezd vlaku 20. 7. 2018 (čas bude upřesněn)

Předání dětí u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec (čas bude upřesněn)

Stravování

Účastníci baletního soustředění budou mít zajištěno stravování v místě ubytování. Plná penze obsahuje snídani, oběd, večeři a 2x svačinu. Zajištěn je celodenní pitný režim.

Ubytování

Účastníci baletniho soustředění budou ubytováni přímo v České Besedě. Česká Beseda má kapacitu 60 míst (pokoje jsou po 2, 4,8,12ti, na každém pokoji je vlastní WC, umyvadla a sprchový kout). Na pokojích jsou peřiny, polštáře, povlečení. Na patře je klubovna s TV a kuchyňský kout.

Výuka

Velký zrcadlový sál – taneční parket 12x19m.

Vybavení areálu

V místě velkého sálu je malý bar, který můžete v době volna využít ke koupi nějaké sladkosti, kávy, pohledu atd. V areálu je pískoviště, víceúčelová asfaltová plocha, travnatá zahrada. V obci Raspenava je dětské hřiště, koupaliště a obchod.

Doplňkový večerní program

Každý večer je pro všechny účastníky soustředění připraven večerní program (soutěže, hry, promítání tanečních filmů). Pomyslným vrcholem je závěrečný večer, kde si naši účastníci připravují vystoupení, která jsou předvedením celotýdenní práce, jelikož obsahem choreografií bývají variace a prvky, které se právě u nás naučili.

Programová část výuky

TÝDEN PLNÝ BALETU 2018 je určen dětem s ukončenou první třídou základní školy. Mladé tanečníki si vyzkouší několik tanečních stylů balet, modern , taneční gymnastika.

Cena

Cena pobytu činí 3600,- Kč včetně DPH.

Úhrada platby je nutná nejpozději do konce dubna na učet a nebo v hotovosti u lektoru. V ceně jsou zahrnuty taneční lekce s lektorý, doprovodný program, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava, zdravotní dozor a pro děti celodenní dohled .

Přihláška, informace a kontakty

Každý účastník baletniho soustředění se musí písemně přihlásit. Přihláška ke stažení níže vyplněné přihlášky, prosím, odevzdejte osobne a nebo zasílejte na emailovou adresu uvedenou níže, nejpozději však do KONCE DUBNA.

Upozorňujeme, že při nástupu bude třeba doložit list s informacemi o bezinfekčnosti(podepsat v den odjezdu) a zdravotní způsobilosti ,kopii zdravotní karty.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat
Pořadatel a organizátor:

Maria Gornalova

tel.: +420 732 319 023, info@malexbalet.cz

Alexey Yurakov
tel.: +420 732 139 029, info@malexbal.cz