Dokumenty

Přihláška Malex ballet school ZDE

Školní řád ZDE

GDPR ZDE

Příměstský tábor v prostorech Malého divadla 10.7-14.7.2023 ZDE


  Soustředění Raspenava

Baletní  škola MALEX pořádá již 5. rokem soustředění  TÝDEN PLNÝ BALETU, v areálu Česká Beseda Raspenava. Opět jsme si pro Vás připravili týden plný tance a zábavy, tak neváhejte a připojte se k našemu prázdninovému dobrodružství. V letošním roce jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek a zábavy, a pevně věříme, že týden v naší společnosti bude příjemným zpestřením letních prázdnin. Celý taneční týden je připraven tak, abyste se naučili co nejvíce nových variací, dokonalili se v taneční technice a především se připravili na novou taneční sezónu.

Místo pobytu: Česká Beseda, Nádražní, Raspenava (cca 28 km od Liberce)

Termín:

Doprava: VLASTNÍ nebo SPOLEČNÝ ODJEZD VLAKEM, nutné vyplnit v přihlášce. Cílová zastávka je přímo v místě Raspenavy naproti České Besedě. Kufry budou odbaveny dodávkou. Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Česka, v okrese Liberec. Rozkládá se ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, přibližně 3 až 6 km jihovýchodně od Frýdlantu. Pokud budete využívat vlastní dopravu, je nutné se předem domluvit s pořadatelem soustředění. Převzetí dětí , nakládání  kufrů  10. 7. 2022  na parkoviště u autobusového  nádraží Liberec (čas bude upřesněn) Odjezd vlaku (čas bude upřesněn) Příjezd vlaku 15. 7. 2022 (čas bude upřesněn) Předání dětí a kufrů na parkoviště u autobusového  nádraží Liberec (čas bude upřesněn)

Stravování: Účastníci  baletního soustředění    budou mít zajištěno stravování v místě ubytování. Plná penze obsahuje snídani, oběd, večeři a 2x svačinu. Zajištěn je celodenní pitný režim.

Ubytování: Účastníci  baletního soustředění  budou ubytováni přímo v České Besedě. Česká Beseda má kapacitu 60 míst (pokoje jsou po 2, 4,8,12ti, na každém pokoji je vlastní WC, umyvadla a sprchový kout). Na pokojích jsou peřiny, polštáře, povlečení. Na patře je klubovna s TV a kuchyňský kout.

Výuka: Velký zrcadlový sál – taneční parket 12x19m.

Vybavení areálu: V místě velkého sálu je malý bar, který můžete v době volna využít ke koupi nějaké sladkosti, kávy, pohledu atd. V areálu je pískoviště, víceúčelová asfaltová plocha, travnatá zahrada. V obci Raspenava je dětské hřiště, koupaliště a obchod.

Doplňkový večerní program: Každý večer je pro všechny účastníky soustředění  připraven večerní program (soutěže, hry, promítání tanečních filmů). Pomyslným vrcholem je závěrečný večer, kde si naši účastníci připravují vystoupení, která jsou předvedením celotýdenní práce, jelikož obsahem choreografií bývají variace a prvky, které se právě u nás naučili.

Koupaliště po celou dobu  pobytu  zdarma !!! Programová část výuky TÝDEN PLNÝ BALETU 2022 je určen dětem s ukončenou první třídou základní školy.   Mladé tanečníky si vyzkouší několik  tanečních stylů  balet, modern , taneční gymnastika.

Cena:

Cena pobytu činí 3 900,- Kč včetně DPH. Úhrada platby je nutná nejpozději do 15.6 !!! na učet a nebo v hotovosti u lektoru. V ceně jsou zahrnuty taneční lekce s lektory, doprovodný program, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava,  zdravotní dozor a pro děti celodenní dohled . Koupaliště po celou dobu  pobytu  zdarma !!! Přihláška, informace a kontakty Každý účastník baletního soustředění  se musí písemně přihlásit. Přihláška ke stažení níže vyplněné přihlášky, prosím, odevzdejte osobně  a  nebo zasílejte na  emailovou adresu  uvedenou níže, nejpozději však do KONCE KVĚTNA. Prosíme, uschovejte si tyto materiály, protože obsahují dokumenty, které je nutné předložit u odjezdu. Při jaké koliv změně  Vás budeme informovat (pokud uvedete e-mailové spojení, pošleme informace v elektronické podobě).

Potvrzení  o zdravotní způsobilost!!!! Do 21.6.2022(ten kdo byl na soustředění  2021 ,potvrzení platí 2 roky )

Upozorňujeme, že při nástupu bude třeba doložit list s informacemi o bezinfekčnosti(podepsat v den odjezdu)

Prosím dodržujte  termíny odevzdání : přihlášen, zaplacení, atd.

 V případě dotazů nás můžete kontaktovat

Pořadatel a organizátor:

Maria Gornalova tel.: +420 732 319 023, info@malexbalet.cz

Alexey Yurakov

tel.: +420 732 139  029, info@malexbalet.cz

Číslo učtu: 2901496057/2010


            Příměstský tábor v prostorech Malého divadla 

Pro koho: pro děti od 7 do 9 let

Kdy: Od pondělí  10.7 do pátku 14.7.2023  každý den od 8 do 16 hodin

Kde: Malé divadlo, Zhořelecká 344/5 Liberec

Cena: 3 800,- Kč

 V ceně kurzovného je zahrnut oběd a 2 svačiny. Pitný režim bude rovněž zabezpečen po celý den.

                 Anotace příměstského tábora v prostorech Malého divadla

Tábor je určen pro všechny tanečníky i ne tanečníky, které baví tanec ,divadlo a herectví. V průběhu týdne se naučíme několik choreografií v různých stylech. Součástí programu budou dramatické scénky a samozřejmě také zábavné hry a odpočinkové aktivity, které nám vyplní čas v době mezi tanečními tréninky.  Cvičení bude probíhat pod vedením profesionálních lektorů. A děti budou mít možnost ocitnout se ve skutečném profesionálním prostředí-na hlavní scéně a ve zkušebnách.

Děti budou potřebovat vhodné převlečení na cvičení a lahev na pití.

Storno podmínky:

Odhlášení do 14 dní před odjezdem či konáním – 20 % storno poplatek z celkové ceny.

Odhlášení méně než 14 dní před odjezdem či konáním- 40 % storno poplatek z celkové ceny.

Při zrušení přihlášky v den odjezdu či během kempu – 70 % storno poplatek z celkové ceny.

Termíny přihlášek do 1. 6. 2023. Platba pak do 1. 6. 2023.

Platby se pak provádí na bankovní účet, č. ú. 2901496057/2010

Prosím dodržujte  termíny odevzdání :přihlášek, zaplacení, atd.

 V případě dotazů nás můžete kontaktovat

Pořadatel a organizátor:

Maria Gornalova tel.: +420 732 319 023, info@malexbalet.cz

Alexey Yurakov

tel.: +420 732 139  029, info@malexbalet.cz